LA FÉE kosmetyki organiczne, które chcą podbić rynek czeski

POLSKO-CZESKA książka dla dzieci od stowarzyszenia MARYŠKA
3 listopada 2017

W dobie wszechobecnej chemii, alergenów i smogu, coraz istotniejsze staje się zadbanie o siebie i swoją skórę, która jest największym organem podatnym na wchłanianie szkodliwych substancji.

W przeciwieństwie do kosmetyków syntetycznych, sięgając po kosmetyki organiczne, zmniejszasz kontakt ze składnikami, które mogą zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie skóry, w tym zatykać pory, przesuszać czy powodować podrażnienia i wysypki. Ekstrakty zawarte w kosmetykach organicznych są w 100% pochodzenia naturalnego, dzięki czemu wykazują większą skuteczność działania, a przede wszystkim wspierają naturalne procesy skóry i nie naruszają jej pH.

Szczególną uwagę przykuwa nowy brand kosmetyków organicznych La Fee, który chce pobić również rynek czeski.

La Fee jako pierwszy w swojej formule zastosował oprócz szerokiego wachlarza ekstraktów roślinnych, magnez transdermany z CBD, tzw. OXY+CBD. Takie połączenie użyto w dwóch preparatach tej marki – Complete Anti Age Care organiczny krem przeciwzmarszczkowy oraz Lift Active Intense organiczny krem liftingujący. Magnez z CBD biorąc udział w syntezie kolagenu i aktywując większość reakcji metabolicznych, jest jednym z głównych uczestników regeneracji komórkowej. Również wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmiękcza i wygładza skórę, poprawia jej koloryt oraz zmniejsza ryzyko powstawania podrażnień, przebarwień oraz stanów zapalnych skóry. Dla osób borykających się ze skóra problematyczną, skłonną do zmian trądzikowych oraz podrażnień stworzono organiczny krem naprawczy Multi Fixed Skin.

Nie należy jednak oczekiwać, iż kosmetyki naturalne dadzą natychmiastowe efekty, gdyż najpierw muszą pobudzić mechanizmy skóry, dotychczas hamowane przez stosowanie kosmetyków syntetycznych. Kosmetyki organiczne La Fee już w ciągu pierwszego tygodnia stosowania zregenerują, nawilżą oraz nadadzą skórze świeży i młody wygląd.

Póki co kremy organiczne La Fee można zakupić w sklepie internetowym www.luxdrogeria.pl, a więcej informacji o składnikach aktywnych linii kosmetyków La Fee na www.lafee.pl

Już niedługo linia tych kosmetyków organicznych będzie dostępna również w Czechach.